W pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 reprezentacja Czech ogrywa narodową reprezentację Polski!

W pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 reprezentacja Czech ogrywa narodową reprezentację Polski!

Przegrana zespołu Polski w pierwszym starciu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 - niesamowity pojedynek zespołu Czech!

Ostatni mundial w wykonaniu drużyny polskiej nie był zbytnio udany. Polscy reprezentanci rzecz jasna byli w stanie awansować do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani futbolu z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiego zespołu narodowego został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w reprezentacji Polski były fantastyczne, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia kadra narodowa Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i sympatyków zgromadzonych na stadionie w Pradze to był ogromny szok. Gracze czeskiej reprezentacji narodowej prezentowali się o wiele lepiej od naszych zawodników od pierwszego gwizdka sędziego i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. W drugiej odsłonie tego meczu kadra narodowa Polski grała nieco lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli gola numer 3. Kuchta Jan był strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Polscy zawodnicy usiłowali nadrobić straty, jednak zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Trzeba podkreślić to, że ten mecz w wykonaniu kadry Polski był tragiczny. Selekcjoner z Portugalii Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w polskim zespole narodowym. Reprezentacja Polski w drugim meczu zmagań eliminacyjnych będzie się mierzyć z albańską reprezentacją narodową. W tym pojedynku polska kadra narodowa musi zgarnąć 3 punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy